Sila vzdelania a prečo IQ nestačí (Beáta Gašparová)
58:03
Podcast: Websupport

Sila vzdelania a prečo IQ nestačí (Beáta Gašparová)

04.03.2020
Aj Slováci pracujú vo Facebooku. Jednou z nich je Beáta Gašparová, ktorá sa z dublinskej centrály špecializuje na analytiku. Spoločne s tímom dozerajú na obsah a bezpečnosť platformy, ktorú mesačne využívajú viac ako dve miliardy aktívnych užívateľov. Jej kroky do tejto globálnej korporácie výrazne nasmerovali vzdelávacie príležitosti, ktoré ako študentka naplno využívala. Život v ôsmich zahraničných krajinách ju priviedol k poznaniu, že okrem kvalitného vzdelania hrá na ceste k úspechu dôležitú rolu aj emočná inteligencia človeka. Ako dobre dokážete rozpoznať emócie, porozumieť ľuďom naokolo či manažovať svoje vzťahy? V diskusii s Beátkou sa dozviete: -ako sa pracuje v nadnárodných korporáciách, -čo je za hranicami komfortnej zóny a prečo sa ju oplatí prekračovať, -akú hodnotu jej priniesla investícia do kvalitného vzdelania, -ktoré vlastnosti a zručnosti jej pomáhajú uspieť v kariére, -čo tvorí emočnú inteligenciu a ako na nej môžete zapracovať. Diskusiu moderovala Mirka Uhnak, CEO Mini Tech MBA for Women.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.