Prestaňme sa tváriť, že technológie sa nás netýkajú (Adela Zábražná - SAPIE)
57:54
Podcast: Websupport

Prestaňme sa tváriť, že technológie sa nás netýkajú (Adela Zábražná - SAPIE)

25.01.2019
Pozrite si ako to vyzeralo na meetupe: https://youtu.be/CbNk8gPxdLU Prečo ešte stále veríme mýtom o nedostatočnej genetickej výbave a zatvárame dvere pred kariérnymi možnosťami, ktoré nám tech sektor ponúka? Na Slovensku pribúdajú firmy, menšie či väčšie startupy a projekty hľadajúce nové talenty. Nehovoriac o verejnom sektore a štátnej správe, ktorá si ambicióznych a digitálne zručných ľudí vyžaduje ako soľ. Veľa o týchto témach vie Adela Zábražná, výkonná manažérka Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku (SAPIE). V diskusii sme sa zamerali na to, ako môžu ženy uspieť a najmä prispieť do IT sveta.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.