Nemám vyštudovanú technickú školu. Ako sa môžem vzdelávať v IT? (Lucia Šicková - Pixel Federation)
59:14
Podcast: Websupport

Nemám vyštudovanú technickú školu. Ako sa môžem vzdelávať v IT? (Lucia Šicková - Pixel Federation)

22.02.2019
Rozmach technológií a ich vplyv na každý sektor dáva ajťákom nekonečné možnosti uplatnenia. Čo ak si rovnako zaujímavé pracovné príležitosti nechceme nechať ujsť ani my, menej technicky zdatní? Ako si vybrať ten správny spôsob vzdelávania v IT nám poradila Lucia Šicková, spoluzakladateľka Pixel Federation, Edufactory a Butterfly Effect. Rozhovor moderuje Mirka Uhnak, CEO Mini Tech MBA for Women.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.