Ako správne riadiť inovácie? (Pamela Babuščáková, Tatra banka)
01:00:28
Podcast: Websupport

Ako správne riadiť inovácie? (Pamela Babuščáková, Tatra banka)

23.08.2019
„Inovácie odlišujú lídrov od nasledovateľov." Známy výrok Steva Jobsa o dôležitosti inovácií v konkurenčnom boji. A práve za významnými inováciami je premyslený proces riadenia, ktorý môže byť inšpiráciou pre mnohých z vás. Čo všetko môžeme rozumieť pod pojmom inovácie a ako ich správne riadiť? V augustovej diskusii sme privítali ambasádorku zmysluplných inovácií Pamelu Babuščákovú. Pamela má za sebou úspešných 15 rokov v digitálnom prostredí. Od roku 2019 pôsobí v Tatra banke, kde sa venuje mobilným aplikáciám a inováciám. Počas vedenia Oddelenia mobilných aplikácií bola zodpovedná za uvedenie služby VIAMO (posielanie peňazí na telefónne číslo) a tiež aplikáciu Mobilného bankovníctva, za ktorú získala Tatra banka v roku 2013 ocenenie na Global Finance Award. Ako šéfka Oddelenia výskumu a vývoja zodpovedala za bankové inovácie a Elevator Lab. V súčasnosti vedie v Tatra banke Divíziu digitálneho predaja a marketingu. V diskusii s Pamelou sa dozviete: - prečo inovovať a koľko do inovácií investovať - akým spôsobom správne riadiť inovácie - ako vyzerá inovačná kultúra v banke - ktoré najznámejšie inovácie vznikli v Tatra banke - ako funguje Elevator Lab a čo je jeho úlohou - aká cesta vedie od štúdia masmediálnej komunikácie ku inováciám a technológiám - ako vníma svoje pôsobenie v IT oblasti a čo pre ňu znamená diverzita Diskusiu moderuje Mirka Uhnak, CEO Mini Tech MBA for Women.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.