Ako sa rodila myšlienka prvého coworkingu v Martine (Vladislav Martynek a Michal Stupák)
32:39
Podcast: Websupport

Ako sa rodila myšlienka prvého coworkingu v Martine (Vladislav Martynek a Michal Stupák)

29.07.2019
V prvej časti podcastov z coworkingu cancel.sk vám Vladislav Tyger Martynek a Michal Stupo Stupák prezradia ako sa rodila v roku 2014 myšlienka prvého coworkingu v Martine, ako pokračujú, ako im to zmenilo životy a čo plánujú ďalej. V podcaste sa dozviete: Ako sa poznali spoluzakladatelia? Kto stál za vznikom? Ako reagovalo okolie a ako ich podporilo? Prečo prišlo ku zmene priestorov? Ako to ovplyvnilo ich profesný život A niečo o lokálnej tvrdohlavosti - alebo čo bude témou ďalších podcastov Tento podcast vznikol v spolupráci s Cancel coworkingom. http://www.cancel.sk/

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.