Právo a svet technológií (Eva Schin)
01:05:09
Podcast: Websupport

Právo a svet technológií (Eva Schin)

22.11.2019
Technológie menia všetky sektory a právo rozhodne nie je výnimkou. Právne otázky súvisiace s technológiami sa týkajú každého online projektu, eshopu, aplikácie či softvéru. V novembrovom vydaní diskusie sa preto budeme zaoberať prienikom sveta technológií a práva. Diskutovať budeme aj o právnej ochrane duševného vlastníctva a osobných údajov. Našou hostkou bola Eva Schin, zakladajúca a managing partnerka advokátskej kancelárie SCHIN & MAJDÚCH legal. Eva má za sebou viac ako 13 rokov praxe v advokácii. Počas svojej kariéry spolupracovala so slovenskými aj medzinárodnými advokátskymi kanceláriami so širokým zameraním, vďaka čomu dokáže klientom poradiť ako v cezhraničných sporoch z duševného vlastníctva, tak v každodenných občianskoprávnych veciach. Zameranie na IT právo a právo duševného vlastníctva si Eva prehĺbila špecializovaným kurzom na Úrade priemyselného vlastníctva SR. Spolu s právom vyštudovala s vyznamenaním aj ekonómiu so zameraním na podnikový manažment a projekty tak dokáže vnímať v širších súvislostiach. V diskusii sa dozviete: · Ako predstavujú technológie najhorúcejší trend v právnom biznise · Na ktoré právne témy by určite mali myslieť firmy z IT sektora · Aké zručnosti by mal mať v dnešnej dobe IT právnik · Čo je najväčšou výzvou práce advokáta pre IT klienta · Aká je pozícia ženy, managing partnerky tech advokátskej kancelárie, v IT biznise

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.