Čo má spoločné bulvár so stránkou Hoaxy a podvody Polícia SR? (David Púchovský)
42:16
Podcast: Websupport

Čo má spoločné bulvár so stránkou Hoaxy a podvody Polícia SR? (David Púchovský)

08.07.2020
David Púchovský (*1990, Bratislava) vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. V rokoch 2013-2015 pôsobil v denníku Nový Čas. O prípadoch troch unesených detí zo Slovenska, ktoré ako novinár našiel v Maďarsku a Paname, napísal knihu Unesené (2015, Marenčin PT). Od roku 2015 sa venuje manažovaniu sociálnych sietí. V súkromí je zakladateľom a predsedom Eurolanche (2007), najväčšieho fanklubu tímu z NHL Colorada Avalanche, o ktorom v roku 2017 napísal publikáciu pre jeho členov. Pravidelne organizuje výlety na NHL do USA pre fanúšikov Avalanche z celej Európy. Ako Bratislavčan intenzívne vnímal tému nehody lietadla v Bratislave z roku 1976 z rozprávaní svojich príbuzných, o čom napísal knihu Katastrofa letu 001 na Zlatých pieskoch (2019, Dixit), ktorá bola preložená aj do českého jazyka. Dnes je hlavným administrátorom stránky Polícia Slovenskej republiky. Ako sa podarilo zmeniť názor verejnosti na políciu a dokázať, že fresh štýl komunikácie, sa dá skvele využiť aj v prospech ľudí, ako napríklad pri upozorňovaní na priestupky, či hľadaní nezvestných. Stránka Hoaxy a podvody - Polícia SR má dnes viac ako 70 000 sledovateľov, ktorým ukazuje jej svetlé stránky a rôzne činnosti, o ktorých veľakrát ani netušíme. Čo všetko spadá pod prácu administrátora, aké typy príspevkov najviac fungujú a či sa stalo, že príspevok bol už za hranicou alebo niekomu zachránil život, sa dozviete v našom ďalšom talku s Dávidom. Diskusi moderuje Mirka Kašubová z organizácie Zmudri.sk.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.