111 Chráň si svoj Fokus: Tvoj miliónový vnútorný zdroj
21:03

111 Chráň si svoj Fokus: Tvoj miliónový vnútorný zdroj

18.04.2019
Ako používate svoj fokus?

Väčšina ľudí so svojím fokusom zaobchádza nedbanlivo. Ničia si ho tými najnepodstatnejšími vzruchmi a správajú sa, akoby na ich fokuse vôbec nezáležalo.

A pritom je to náš #TOP vnútorný zdroj, ktorý nám môže pomôcť zarobiť milióny, vytvoriť ten najúžasnejší vzťah, či dosahovať majstrovské výsledky v ľubovoľnej oblasti.

A presne o tom, ako si tento svoj zdroj chrániť, je aktuálny diel nášho vysielania č. 111 – Chráň si svoj fokus (spustite podcast)

  Čo v podcaste nájdete?

V tejto epizóde vám Peter Sasín a Iveta Klimeková pomôžu nasmerovať vašu pozornosť tým správnym smerom, aby ste svoj miliónový vnútorný zdroj mohli viac a viac používať pre svoje dobro….

… a dramaticky tak zlepšiť kvalitu svojho života.

Navyše sa dozviete:
  • Aký vnútorný zdroj vedia používať úspešní ľudia?
  • Akým spôsobom väčšina ľudí tento svoj vnútorný zdroj likviduje a pripravuje sa tak doslova o milióny?
  • Akí sú najčastejší zabijaci nášho fokusu a našej energie?
  • Čo je Teória Veľkého Tlesku a aký devastujúci môže mať na nás dopad?
  • Ako súvisí vaša schopnosť dlhodobo sa fokusovať s kreativitou a úspechom?
  Urobte si koncentrované pohodlie…

… a vychutnajte si túto vysoko fokusovanú epizódu ;)

 

Petrovu knihu Magická Vlna nájdete na www.magickavlna.sk

PS: Hnevá vás, keď musíte na druhých vyvíjať nátlak, aby robili, čo po nich požadujete? 

Pozrite si bezplatný online tréning ako lepšie porozumieť ľuďom a ako ich tým účinnejšie motivovať a presvedčiť. Bez nátlaku, frustrácie a drámy! https://nlp-akademia.sk/bezplatny-trening

Podcast Vysielanie NLP Akadémie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.