112 Ovládni svoje Chute na Jedlo
28:18

112 Ovládni svoje Chute na Jedlo

01.05.2019
Prehrávate občas boj so svojimi chuťami?

Poznáte to...

Z ničoho nič vás prepadne chuť na niečo sladké. Alebo na niečo mastné. Jednoducho, na niečo - hriešne dobré - a hriešne kalorické! :) A aj keď ste s tým už toľkokrát bojovali, príliš často ste tento boj prehrali a podľahli ste svojej chuti?

Je podstatné pochopiť, že chute nás nikdy neprepadávajú. Najprv sme my aktívni v našej mysli, a až potom sa dostaví chuť...

Ako sa proti "chuťovým prepadovkám" brániť a obnoviť svoju slobodu v životospráve? Presne o tom je aktuálny diel nášho vysielania č. 112 - Ovládni svoje Chute na jedlo (spustite vysielanie)

 

Čo v podcaste nájdete?

V tejto epizóde vám Peter Sasín a Iveta Klimeková prezradia tri účinné stratégie, ktoré Peter použil, aby sa zbavil svojej závislosti napr. na sladkostiach, a ktoré môžete ihneď začať testovať aj sami na sebe.

... a tak zvýšiť svoju slobodu v živote.

Navyše sa dozviete:
  • Ako vzniká chuť na obľúbené jedlo na podvedomej úrovni?
  • Aká konkrétna stratégia vám pomôže znížiť chuť na akékoľvek jedlo v priebehu sekúnd?
  • Ako súvisia auditívne (zvukové) stratégie s ovplyvňovaním chuti do jedla?
  • V čom spočíva Tajomstvo programovania mysle, ktoré vám umožní slobodne sa rozhodovať, čo si do úst vložíte, a čo nie?
  • ... ktoré 3 vysoko účinné kroky môžete začať robiť už dnes?

 

Urobte si preto aktívne pohodlie...

... a vychutnajte si túto, mmmm..., vysoko delikátnu a chrumkavú epizódu ;)

 

Petrovu knihu Magická Vlna nájdete na www.magickavlna.sk

PS: Hnevá vás, keď musíte na druhých vyvíjať nátlak, aby robili, čo po nich požadujete? 

Pozrite si bezplatný online tréning ako lepšie porozumieť ľuďom a ako ich tým účinnejšie motivovať a presvedčiť. Bez nátlaku, frustrácie a drámy! https://nlp-akademia.sk/bezplatny-trening

Podcast Vysielanie NLP Akadémie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.