113 Tvoji Hrdinovia z detstva (a ich neviditeľný vplyv)
33:42

113 Tvoji Hrdinovia z detstva (a ich neviditeľný vplyv)

09.05.2019

Pamätáte si na svojich hrdinov z detstva? Na ich vzrušujúce dobrodružstvá?

Či už to boli hrdinovia z rozprávok, kníh, filmov... Jedno mali spoločné: Boli našimi obdivovanými vzormi. A tým pádom v nás zanechávali hlboké stopy.

Na jednej strane krásne a ušľachtilé pohnútky a ideály...

Na druhej strane - množstvo ukrytých obmedzujúcich presvedčení, ktoré si mnohí potom nesú po celý svoj život.

V tejto informáciami a príkladmi nabitej epizóde vám Peter Sasín a Iveta Klimeková odhalia časté a zásadné obmedzujúce presvedčenia, ktoré bežne inštalujú svojim divákom príbehy mnohých hrdinov.

Odhaľte štruktúru, ako tieto presvedčenia demaskovať a odhodiť ich zo svojho modelu sveta. Tak, aby ste si z fascinujúcich detských (no aj dospeláckych) príbehov odteraz brali len to podstatné.

Vychutnajte si túto hrdinskú epizódu :)

 

Petrovu knihu Magická Vlna nájdete na www.magickavlna.sk

PS: Hnevá vás, keď musíte na druhých vyvíjať nátlak, aby robili, čo po nich požadujete? 

Pozrite si bezplatný online tréning ako lepšie porozumieť ľuďom a ako ich tým účinnejšie motivovať a presvedčiť. Bez nátlaku, frustrácie a drámy! https://nlp-akademia.sk/bezplatny-trening

Podcast Vysielanie NLP Akadémie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.