107 Perfekcionizmus ako brzda úspechu
38:56

107 Perfekcionizmus ako brzda úspechu

13.03.2019
Mnohí túžime po tom - byť perfektnými...

Kedy nás však perfekcionizmus brzdí?

Prečo je niekedy lepšie povoliť zovretie a dovoliť si robiť chyby? 

V tejto strhujúcej časti vám Peter Sasín a Iveta Klimeková odhalia riziká zbytočného perfekcionizmu a takisto ponúknu riešenia, ktoré vám pomôžu uvoľnene zvýšiť váš výkon a robiť pritom paradoxne menej chýb. 

Urobite si pohodlie a vydajte sa na dobrodružnú cestu, na ktorej odhodíte všetky zbytočné masky, ktoré by vás mohli zdžiavať na ceste za vysnenými úspechmi a cieľmi. 

Vychutnajte si toto neperfektné vysielanie :)

Podcast Vysielanie NLP Akadémie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.