Honza Kavalír - Budovanie svalov a hypertrofia
01:37:21

Honza Kavalír - Budovanie svalov a hypertrofia

30.10.2019

Jak začít už víš. Nejsi ale schopen se i nadále posouvat a zlepšovat? Všichni to známe. V této epizodě, společně s věhlasně známým Honzou Kavalírem, probereme všemožná úskalí silového tréninku a jeho vlivu na svalový růst. 

Dozvíš se něco o prioritách v tréninku pokročilejších i začátečníků, o tom jak cvičit tvrdě ale i chytře zároveň, nebo i o Kubově příhodě s trenýrkami. 

 

Time stamps:

1:33 Představení hosta 4:51 Šimonův projev lásky 5:37 Honzova historie 7:57 Hypertrofie dle Kavalíra  15:28 Hypertrofie a síla 20:42 O konzistenci v tréninku 21:30 Progresivní přetížení u jednotlivých cviků 25:24 Hypertrofie a svalové selhání 44:45 Volné váhy nebo stroje? 1:03:39 Periodizace tréninku 1:11:26 Rozsah opakování pro hubnutí, sílu a hypertrofii? 1:14:05 Muži vs. ženy  1:24:43 Intenzifikační metody Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

@honzakavalirpodcast

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.