Ako sa vyrovnať s naberaním hmotnosti
47:54

Ako sa vyrovnať s naberaním hmotnosti

05.02.2020

Téma, o ktorej sa rozpráva oveľa menej, ako by sa malo. Všetci chceme vybudovať lepšiu postavu, no častokrát nie sme ochotní pre to spraviť to, čo je nevyhnutné - efektívne budovať svaly a nachvíľku zabudnúť na diéty a letnú "formu".

JB dnes do podrobna rozobral to, ako sa na naberanie hmotnosti a off-season pozerať a prečo je pre mnohých ľudí nevyhnutná. Spomenul aj svoje vlastné struggles, ktoré počas kalorického surplusu zažíva a aj to, ako ich rieši.

Ak máš pocit, že si sa v rámci zmeny postavy už dlho nikam neposunul alebo váhaš, či by si mal stráviť nejaký čas v energetickom nadbytku, tento diel je práve pre teba.

----more----

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@jakub_bucko

@viacnezfitnesspodcast

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.