Deload - prečo, kedy, kto?
42:19

Deload - prečo, kedy, kto?

11.03.2020

Kedy zaradiť deload?

A čo to vlastne je?

A ako mám upraviť kalorický príjem? To všetko sú otázky, ktoré vám v dnešnej epizóde JB zodpovie. Deloady sú v rámci tréningového procesu častokrát zabudnutou kapitolou. Mnoho ľudí z nich však pravdepodobne vyťažilo viac, ako si myslí. Vypočuj túto časť a dozvieš sa, ako, kedy a prečo deload do svojho tréningu zaradiť. A či vôbec?

TIMESTAMPS:

01:30 Čo je to deload? 07:50 Ako často zaraďovať deload 13:03 Rozdiel medzi mužmi a ženami 14:52 Ako zostaviť deload 19:06 Rôzne druhy deloadov 25:05 Ako spozorovať, že potrebuješ deload? 31:45 Ako manipulovať s kalorickým príjmom počas deloadu?

 

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.