Martin Snášel - Mýty o statickom strečingu, držaní tela či bolesti
58:56

Martin Snášel - Mýty o statickom strečingu, držaní tela či bolesti

19.08.2020

Martin Snášel je silový a pohybovo-nápravný tréner s vyše 20 ročnými skúsenosťami z oboru. V dnešenej epizóde sa pripojí k Jakubovi a spoločne sa porozprávajú o ešte stále zaužívaných mýtoch z oblasti tréningu a rehabilitácie. Musíme po tréningu strečovať? Má držanie tela za následok bolesti? Čo horný a dolný skrížený syndróm či DNS?

Takmer hodina vedecky podložených informácií od človeka, ktorý sa v tomto priemysle pohybuje už dlhú dobu. Enjoy!

TIMESTAMPS:

03:40 - V čom Martin za posledné roky zmenil postoj? 09:15 - Je “zlé” držanie tela príčinou zranení a bolesti? 16:10 - Dá sa držanie tela zmeniť? 19:20 - Horný a dolný skrížený syndróm 21:20 - Statický strečing - máme skrátené svaly? 28:30 - Ako zlepšiť rozsah pohybu? 39:15 - Ako byť lepším fyzioterapeutom či trénerom? 53:30 - Martinove kurzy, články a aktivita

----more----

Martin pristupuje k svojej práci s otvorenou myslou a sebakritikou, čo v jeho prístupe zaručuje veľmi objektívny prístup. Viac informácií o jeho službách a kurzoch môžete nájsť na www.coretraning.cz

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coretraining_cz

@jakub_bucko @viacnezfitnesspodcast

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.