Najlepšie cviky pre rast svalov
01:25:07

Najlepšie cviky pre rast svalov

18.12.2019
Drepy či legpress? Benchpress alebo rozpažovanie na cecule? Voľba cvikov v tréningovom pláne zameranom na hypertrofiu je tvrdým orieškom. V dnešnej epizóde sa ho spolu pokúsia rozlúsknuť JB a Šimon tak, aby vám dali odpovede na tie najčastejšie otázky. Dozviete sa, či sú viackĺbové cviky nevyhnutnou súčasťou tréningu, alebo sa oplatí venovať pozornosť aj tým "izolovaným".   Takisto vám skúsia priblížiť, čím by ste sa pri výbere cvikov mali riadiť a čomu sa naopak vyhnúť a v neposlednom rade dostanete aj to, po čom túžite najviac - naše odporúčania na konkrétne cviky na jednotlivé svalové partie. Ale len preto, že sa blížia Vianoce.   TIMESTAMPS: 07:05 - Podľa čoho si ľudia väčšinou vyberajú cviky 10:09 - Musia byť v tréningu drepy a deadlifty? 13:08 - Limitujúce faktory pri výbere cvikov 22:00 - Stavať tréning na komplexných cvikoch? 26:20 - Tempo 35:27 - Individuálna biomechanika a štruktúra tela 39:18 - Silová a rezistenčná krivka 49:20 - Rozsah pohybu 01:01:29 - Najlepšie cviky pre každú svalovú partiu

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.