Ako prežiť Vianoce v zdraví a v pohode
01:03:34

Ako prežiť Vianoce v zdraví a v pohode

04.12.2019
Vianočné sviatky by mali byť sviatkami pokoja a rodinnej pohody. Pre mnohých sa však s blížiacim sa kaprom a vianočným pečivom stáva toto obdobie veľkým postrachom. Bojíš sa, ako to zvládneš tento rok, či zase nepriberieš. Alebo ti je to naopak jedno a si už teraz zmierená s tým, že od januára "zase začínaš".   V dnešnej epizóde sme sa preto pozreli na to, čo môžeme spraviť preto, aby sme sa nemuseli báť dať si z koláčov a zároveň sme sa úplne nevykašlali na životný štýl, ktorý sme si doteraz budovali. Okrem toho sa tiež dozviete, že Šimon rád fajčí... a nie cigarety.   Time stamps:   01:27 - Ako vyzerajú sviatky u nás? 07:56 - Užiť si Vianoce a jedlo neriešiť? 13:16 - Podseknúť kalórie pred Vianocami - dobrý nápad? 16:52 - Nechať tomu voľný priebeh alebo sa takticky na sviatky pripraviť? 25:12 - Tréning počas Vianoc 29:35 - Kompenzovať jedlo zvýšením energetického výdaju? 35:35 - Ideálne prežitie Vianoc pre TEBA 40:00 - A čo na to okolie? 44:05 - Tipy a triky od bradatatých trénerov 52:50 - Intuitívne stravovanie počas Vianoc 58:26 - Je OK pribrať cez Vianoce?

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.