Aký kalorický surplus je ideálny pre svalový rast?
01:02:48

Aký kalorický surplus je ideálny pre svalový rast?

21.11.2019
Ať už máte strach z nabírání, nebo chcete jednoduše maximalizovat vaše úsilí v posilovně, je tato epizoda právě pro vás. Nebo příliš na váze přibírat nechcete a zajímá vás, zda i přesto dokážete dosáhnout nějakých výsledků. Možná dokážete...ale to už si budete muset poslechnout.    Taky se dozvíte kam se nám s Kubou ukládá nejvíce tuku, že už nejsem nejmladší a trochu se spolu zasmějeme.   Time stamps:   1:19 - Je kalorický nadbytek nevyhnutelný/nevyhnutný? 3:50 - Kalorický nadbytek a začátečníci - jak funguje rekompozice postavy 7:50 - Vyšší procento tuku a hypertrofie - je třeba držet se s tukem níž? 14:50 - Cíle jednotlivých období 25:55 - Jaký nadbytek kalorií doporučujeme? 28:55 - Pozitivní a negativní adaptace metabolismu 38:00 - Rychlost přibírání a jak dlouho přibírat 46:25 - LEAN BULKING  53:15 - Pozitiva přibírací fáze 55:35 - V jakých hranicích tělesného tuku se pohybovat  

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

   

 

Podcast VIAC NEŽ FITNESS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.