Vedátorský podcast 16 – Gravitačný prak

17.03.2020
Cestovať vo vesmíre je ťažké popri všetkých nástrahách nemáte ani kde dočerpať palivo. Existuje však legendárny kozmický manéver, ktorý vás dokáže urýchliť prakticky zadarmo. O čom je gravitačný prak a kde všade bol využitý pri skúmaní vesmíru, diskutuje Jozef a Samuel.  

Podcast Vedátorský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK