Vedátorský podcast 44 – Ig Nobelove ceny
25:04

Vedátorský podcast 44 – Ig Nobelove ceny

29.09.2020

Nenechajte sa oklamať, nejde o Nobelovu cenu, najprestížnejšie vedecké ocenenie. Ig Nobelova cena je jej satirickou alternatívou, odovzdáva sa s cieľom poukázať na výskum, vďaka ktorému sa najprv zasmejete, potom zamyslíte. Nalaďte sa na budúcotýždňové odovzdávanie tej „skutočnej“ Nobelovky. Ako dlho kvapká smola a ako sa pláva v sirupe? Za čo dostal Ig Nobelovu cenu Vatikán a ako môže podprsenka zachraňovať životy? O tom všetko diskutuje Jozef a Samuel.

 

Podcast vzniká v spolupráci so SME.  Podcastové hrnčeky nájdete na stránke  https://vedator.space/hrnceky/ Vedátora môžete podporiť cez stránku Patreon https://www.patreon.com/Vedator_sk  Podcast môžete počúvať aj cez  Spotify: https://tinyurl.com/V-spotify  Apple: https://tinyurl.com/V-applePodcast  Podbean: https://tinyurl.com/V-podbean  Google Podcast: https://tinyurl.com/V-GooglePodcast  Vedátora nájdete aj na  FB: https://www.facebook.com/vedator.svk  IG: https://www.instagram.com/vedator_sk/  web: https://vedator.space/

Podcast Vedátorský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.