Vedátorský podcast 2 – Tmavá hmota

10.12.2019

Jedlo čo jeme, oblečenie, ktoré si na seba každý deň obliekame, avšak aj zem na ktorej stojíme a dokonca celý náš vesmír je tvorený nám známou hmotou skladajúcou sa z atómov. Vďaka vede ale vieme, že táto hmota tvorí len asi 4% všetkej hmoty vo vesmíre. Potom z čoho sa skladá náš vesmír? Na tému tmavej hmoty sa rozprávajú Samuel a Jozef. 

Podcast Vedátorský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK