Vedátorský podcast 50 – Udržateľnosť: (nie) je to veľká veda
01:03:05

Vedátorský podcast 50 – Udržateľnosť: (nie) je to veľká veda

10.11.2020

Udržateľnosť si bežne spájame s ekologickým správaním. Vedeli ste však, že z udržateľnosti sa stal aj samostatný vedný odbor? Ako sa darí našej planéte, ako našej spoločnosti a aké máme vyhliadky na budúcnosť? Akí vedci sa týmito otázkami zaoberajú a aké ponaučenia majú pre ľudí, firmy a celú spoločnosť? O týchto a ďalších možnostiach diskutuje Jozef a Samuel.

Podcast vzniká v spolupráci so SME.

Samuel z podcastu spolupracoval na knihe pre deti. Jej cieľom je deťom ukázať, že veda je o zvedavosti. Knihu môžete podporiť práve teraz cez

https://www.startlab.sk/projekty/1644-najznamejsie-experimenty-z-fyziky

Podcastové hrnčeky nájdete na stránke

https://vedator.space/hrnceky/

 

Vedátora môžete podporiť cez stránku Patreon

https://www.patreon.com/Vedator_sk

 

Podcast môžete počúvať aj cez

Spotify: https://tinyurl.com/V-spotify

Apple: https://tinyurl.com/V-applePodcast

Podbean: https://tinyurl.com/V-podbean

Google Podcast: https://tinyurl.com/V-GooglePodcast

Vedátora nájdete aj na

FB: https://www.facebook.com/vedator.svk

IG: https://www.instagram.com/vedator_sk/

web: https://vedator.space/

Podcast Vedátorský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.