Vedátorský podcast 8 – Pištoľnícke krevety

21.01.2020

Pištoľnícke krevety patria medzi najzaujímavejšie tvory na morskom dne. Vďaka mechanizmu, ktorý využívajú pri love, vzbudili záujem plazmových a kvantových fyzikov. V dnešnom vydaní Vedátorského podcastu sa pozrú Samuel a Jozef na princípy, vďaka ktorým táto kuriozita funguje.

Podcast Vedátorský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK