Životná cesta – vnímanie vonkajšieho a vnútorného aspektu
21:55

Životná cesta – vnímanie vonkajšieho a vnútorného aspektu

12.12.2021

Existujú dve úrovne životnej cesty – vonkajšia a vnútorná. Vonkajšia úroveň sa už z názvu viaže na náš fyzický svet, na našu 3D dimenziu. Vonkajšia úroveň našej životnej cesty sú všetky naše ciele a sny, ktoré chceme dosiahnuť. Vnútorný aspekt je ten skelet tvojej životnej cesty, ktorý sa môže prejaviť skrz vonkajší aspekt. 

Moja kniha: https://www.martinus.sk/?uItem=537955

Budem takisto rád, ak sa so mnou spojíš skrz tieto sociálne siete :)

Facebook: https://www.facebook.com/iamlukassabo

Instagram: https://www.instagram.com/iam.lukassabo/

TikTok: https://www.tiktok.com/@iam.lukassabo?lang=cs-CZ

Podcast TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.