Ako prekonať strach z budúcnosti?
13:04

Ako prekonať strach z budúcnosti?

02.10.2021

Jeden z mojich najobľúbenejších citátov je od Oprah Winfrey. Ten výrok znie: „Najväčšie dobrodružstvo, aké kedy môžete zažiť, je žiť život svojich snov.“ Niekedy sa však stáva, že sa k tomu najväčšiemu dobrodružstvu nevieme dopracovať, pretože máme strach. A nie len tak hocijaký strach. Ale strach z budúcnosti. A práve strach z budúcnosti je predmetom dnešnej epizódy. 

Moja kniha: https://www.martinus.sk/?uItem=537955

Budem takisto rád, ak sa so mnou spojíš skrz tieto sociálne siete :)

Facebook: https://www.facebook.com/iamlukassabo

Instagram: https://www.instagram.com/iam.lukassabo/

TikTok: https://www.tiktok.com/@iam.lukassabo?lang=cs-CZ

Podcast TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.