Prečo sú ľudia na konci leta deprimovaní?
08:47

Prečo sú ľudia na konci leta deprimovaní?

21.09.2019

Leto je nenávratne preč, čo v preklade znamená príchod obdobia fňukania a ustavičného sťažovania sa. Problém je v tom, že veľa ľudí nie je spokojná zo svojím životom a myslia si, že letná dovolenka im pomôže vyriešiť ich terajšiu situáciu. Pokiaľ máš plnohodnotný život, tak ťa koniec leta vôbec netrápi. Jednoduché, že?

Moja kniha:https://www.martinus.sk/?uItem=537955

Budem takisto rád, ak sa so mnou spojíš skrz tieto sociálne siete :)

Facebook:https://www.facebook.com/iamlukassabo

Instagram:https://www.instagram.com/iam.lukassabo/

TikTok:https://www.tiktok.com/@iam.lukassabo?lang=cs-CZ

Podcast TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.