53 - Odobrať či neodobrať, to je otázka
22:23
Podcast: Triezva mama

53 - Odobrať či neodobrať, to je otázka

31.03.2022
Anka sa narodila tri týždne pred termínom, tak sme to nejak nestihli prekonzultovať. Naše druhé si dáva na čas a my sa venujeme aj témam, ktoré sme pri Anke neriešili. Napríklad odber pupočníkovej krvi. V tejto časti podcastu sa dozviete ako prebieha, na čo sa krv dá v budúcnosti využiť a prečo odber a uskladnenie toľko stojí. Vyspovedala som molekulárnu genetičku Dominiku Valent Raffajovu, ktorú z Instagramu poznáte ako genotiposk.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.