Triezva mama

Triezva mama

Volám sa Táňa a možno ma poznáte z Rádia Expres. Po odchode na materskú som chcela zostať v kontakte s mikrofónom. Tak som sa zavrela doma do šatníka, kde pre vás nahrávam úvahy čerstvej mamy na materskej dovolenke, ktorá sa snaží naplniť význam slova dovolenka. Mamy, ktorá sa s nosičom štverá po kopcoch a celkovo to materstvo vníma trochu inak. Triezvo. A k tomu mužský pohľad - lebo ten býva iný. Často zábavný.

Podcast Triezva mama je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód

Nezaradené (4 epizódy)
00:14:01
  
pred 2 dňami

04 - Piliere spoločnosti

Pri pohľade na naše popôrodné telá Janko poznamenal: Rodina je základný pilier spoločnosti. Stali sa z nás piliere. Čiže táto časť je o kilách navyše.
00:11:46
  
19.11.2020

03 - Spíte? Kojíš? Rastiete?

Pôrodom sa z vás stáva záujmová osoba pre širokú verejnosť a vy sa naučíte na niektoré druhy otázok odpovedať ešte skôr, ako ich dostanete. Lebo je jasné, že prídu. Ibaže by vás niekto zaskočil - tak ako Janka jeho spolužiačka.
00:17:50
  
12.11.2020

02 - Nový život

Dnes vám poviem o tom, ako to vyzeralo v pôrodnici tesne po pôrode, ale aj o tom prečo Janko na druhý deň zmeškal návštevné hodiny.
00:18:54
  
05.11.2020

01 – ...a bola mama

9 mesiacov som túžila po rýchlom a veselom pôrode. Nakoniec nebolo ani jedno. Rýchly jedine v tom zmysle, že prišiel skôr ako mal...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK