Podcast:TREND.sk

Beňová: V Smere môže prísť prekvapenie a žiadny boj nebude

19.05.2020
Smer potrebuje celkovú katarziu, hovorí europoslankyňa za Smer Monika Beňová. Spájanie sa jej straníckych kolegov s poslancami z ĽSNS rázne odmieta a tvrdí, že ani Robert Fico nie je ultrakonzervatívec, hoci poslancov Jána Podmanického a Mariána Kéryho nekritizoval. Prezrádza tiež, ako by ona sama hlasovala o správe ombudsmanky Márie Patakyovej.

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK