TREND.sk

TREND.sk

Autor: TREND.sk
Podcast by TREND.sk

Podcast TREND.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (136 epizód)

05:57
  
pred 4 dňami

TRENDY Fridays: The government’s rules are bankrupting theatres

This week, we are covering one crisis in the cultural sector reflected in empty and underfinanced theatres and another crisis in the agricultural sector. For business inspiration, we will look at three companies making history in Slovakia. Grab your coffee and dive in.
54:45
  
18.11.2021

Stravovanie musí byť zdravé, ale aj udržateľné

Pokiaľ ľudia chcú byť zdraví, musia sa o seba starať. Dnes sa o zdravom životnom štýle porozprávame s výživovým poradcom Marošom Krivosudským, ktorý stojí za projektom Venhel – e-shopom zdravých potravín a produktov do udržateľnej kuchyne.
49:00
  
15.10.2021

Starostlivosť o rodinný majetok presahuje hranice rodiny

Rodiny, ktoré disponujú väčším majetkom majú pestrý, zaujímavý a niekedy aj jednoduchý život. Takýto život so sebou prináša ale aj značnú zodpovednosť, ktorú si väčšina ľudí nevie ani len predstaviť.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.