Ep 31: Claude Harmon III - A Lot of What Golf Has Done is Taken Approach of Tennis
01:02:55

Ep 31: Claude Harmon III - A Lot of What Golf Has Done is Taken Approach of Tennis

05.04.2021
Right in time for The Masters, professional golf coach Claude Harmon III who has instructed tour pros Brooks Koepka, Rickie Folwer, Ernie Els, Adam Scott, and Dustin Johnson joins Daniela to discuss golf and tennis and the DNA of what makes the two sports and th...

Podcast The Real DNA Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TheRealDNA
Kategórie: Šport, Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.