Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS #32
27:27

Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS #32

15.09.2021

Juraj Andrejka šéfuje HoppyGo na Slovensku, kde môžeš zarábať na svojom aute aj ty. Ako to celé funguje a môžeš si požičať aj Jurajove auto?  Michal sa pýtal a Juraj veľa prezradil. HoppyGo je totiž platforma, ktorá umožní komukoľvek zarábať na svojom aute. 

Môžeš tak nechať svoje auto v čase keď ho nepotrebuješ niekomu, kto ho využije.  Naopak ty si môžeš požičať skvelé auto trebárs na dovolenku, alebo len tak si vyskúšať novú Teslu či elektromobil. Rozhodne ti odporúčame náš nový diel TECHTALKS vypočuť až do konca.

PS: Ak si chceš vyskúšať HoppyGo, stačí si stiahnuť appku HoppyGo - https://hoppygo.com/sk/ a s kódom TECHTALKS získaš zľavu 20 € na svoju objednávku. Platí do 31.9.2021

TECHTALKS sme pripravili v spolupráci s digitálnym operátorom Radosť. Užívaj si výhodné dáta, volania a správy v 4G sieti s pokrytím viac ako 97% obyvateľov Slovenska. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.

#techtalks #techbox #michalkrajcir #jurajandrejka #hoppygo 

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.skTwitter - https://twitter.com/@techbox_skInstagram - https://www.instagram.com/techbox.skYouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

scenár/moderátor @michal.krajcir
hosť Juraj Andrejka - Country Manager HoppyGo Slovakia

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.