TECHBOX.sk podcast

TECHBOX.sk podcast

Autor: TECHBOX
Priatelia vítame vás všetkých pri podcastoch portálu TECHBOX.sk. V sérii TECHTALKS sa rozprávame so známymi osobnosťami, nielen o technológiách, ale aj úplne bežných veciach. Ak by ste si TECHTALKS chceli nielen vypočuť, ale aj pozrieť, tieto rozhovory nájdete na našom YouTube kanáli TECHBOX.sk, rozhodne to stojí na to. V sérii TECHBOX TÝŽDEŇ zase nájdete najnovšie správy zo sveta technológií, ktoré uvádza Lissett a Richard. Ak ste mali plný týždeň a nestihli ste najhorúcejšie TECH novinky alebo radšej počúvate, ako čítate, presne tento podcast si obľúbite.

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (59 epizód)

27:27
  
15.09.2021

Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS #32

Juraj Andrejka šéfuje HoppyGo na Slovensku, kde môžeš zarábať na svojom aute aj ty. Ako to celé funguje a môžeš si požičať aj Jurajove auto?  Michal sa pýtal a Juraj veľa prezradil. HoppyGo je totiž platforma, ktorá umožní komukoľvek zarábať na svojom aute.  Môžeš tak nechať svoje auto v č...
29:39
  
25.08.2021

Martin Horváth - Týpek so šiltovkou, ktorý inovuje svet bankovníctva | TECHTALKS #30

Martin Horváth šéfuje inovačnému centru 365.bank, ktoré je známe pod názvom 365.innohub. Jeho cieľom je podpora rozvoja technológií, inovácií ale aj zákazníckej skúsenosti, či partnerských digitálnych riešení. Súčasťou je aj interný vývojový tím, preto sa v 365.innohub otvárajú viaceré odborné pozíc...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK