Martin Derňar - Pandémiu v NAY zvládli, pomohol najmä záujem ľudí o techniku! | TECHTALKS #27
28:30

Martin Derňar - Pandémiu v NAY zvládli, pomohol najmä záujem ľudí o techniku! | TECHTALKS #27

29.05.2021

Ako prepojiť offline a online svet? Najväčší predajca spotrebnej elektroniky mal počas pandémie zatvorené všetky predajne, nielen na Slovensku ale aj v Čechách. Ako to v NAY a Electro World zvládli?   

Rozprávali sme sa s Martinom Derňarom, riadieľom NAY pre omnichannel, nielen o tom, aké to bolo počas pandémie, ale aj o budúcnosti. Ako budeme nakupovať teraz? Čo sa zmenilo v našich návykoch?  

TECHTALKS sme pripravili v spolupráci s digitálnym operátorom Radosť. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.

#techtalks #techbox #michalkrajcir #martindernar #nay

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

audio/produkcia https://www.instagram.com/marianzvranova/

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

hosť @dernarmartin z NAY

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.