Michal Korec - Časy printu mi chýbajú | TECHTALKS #18
27:56

Michal Korec - Časy printu mi chýbajú | TECHTALKS #18

25.10.2020

Vypočujte si náš nový diel TECHTALKS, kde sa rozprávame s Michalom Korcom, expertom korporátnej komunikácie Slovak Telekom. Michal je v Telekome už niekoľko rokov a určite ho poznáte aj z televízie, pretože sa vyjadruje k rôznym operátorským otázkam.   

Michal sa rozhovoril aj o sieti 5G, o tom, prečo v ponuke operátora nájdete aj iné gadgety ako sú smartfóny, ale aj o tom, že rád hrá hry a sleduje filmy. Filmy dokonca aj recenzuje, jednoducho Michal je neustále v kine, teda pokiaľ to situácia dovolí...

#techtalks #romancalik #techbox #michalkrajcir #michalkorec #telekomsk #kinemask

Za priestory štúdia ďakujeme spoločnosti BIS audio - https://www.instagram.com/bisaudio/

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

kamera/produkcia @marian7654

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.