Drahomír Piok - VYSKÚŠAŤ TREBA VŠETKO, ALE SYPAŤ NEBUDEM | TECHTALKS #6
25:30

Drahomír Piok - VYSKÚŠAŤ TREBA VŠETKO, ALE SYPAŤ NEBUDEM | TECHTALKS #6

03.02.2020

Takmer sme to nestihli, ale nakoniec áno. Je nedeľa a tak je tu čas na nový TECHTALKS. Dnes sa Mišo Krajčír porozpráva s obľúbeným youtuberom, influencerom a spolumajiteľom detailingového štúdia Drahomírom Piokom. Možno to neviete, ale Draho začínal práve v redakcii TECHBOX a postupne sa dopracoval medzi najznámejších slovenských youtuberov.

Dnes vám prezradí nielen niečo o svojich začiatkoch, ale aj o tom, ako a prečo založil detailingové štúdio, či začal predávať vlastný merch, alebo aký je jeho názor na steroidy. Prajeme vám teda príjemnú nedeľu a veríme, že 25 minúť vášho času, ktorý strávite pri tomto videu oceníte odberom, alebo like na toto video.

draho #rdm #techtalks

https://www.instagram.com/draho/

https://www.instagram.com/rdmgaraz/

https://rdmgaraz.sk/

Sledujte TECHBOX:

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk

Twitter - https://twitter.com/@techboxsk

Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/

YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1

web - https://techbox.sk

ĎAKUJEME!

produkcia/strih @simumarek

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.