Peter Hron - PREDÁVAM AUTÁ, KTORÝCH NÁZOV NEVIEM ANI VYSLOVIŤ | TECHTALKS #4
38:33

Peter Hron - PREDÁVAM AUTÁ, KTORÝCH NÁZOV NEVIEM ANI VYSLOVIŤ | TECHTALKS #4

03.02.2020

Už je to dva týždne od poslednej časti TECHTALKS a tak vám prinášame tú najnovšiu. Dnes sa moderátor Michal Krajčír porozpráva s otcom slovenskej komunity GTR o tom, ako sa chalan, ktorý ani nedokončil výšku, lebo mu nič nedávala stal najúspešnejším predajcom Nissanu GTR a prečo zbiera okrem plagátov, DVD a platní aj historické zbrane.

Toto je však len malý úlomok historiek a pikošiek, ktoré sa v najnovšej časti TECHTALKS dozviete. Pripravte si niečo dobré na jedenie a prajeme vám príjemne strávených 40 minút.

#slovak_gtr #techtalks #nissangtr

https://www.instagram.com/slovak_gtr/3

http://www.auto-impex.sk

https://www.usmev.sk

https://www.fantaziadeti.sk

http://rallyradosti.sk/

Sledujte TECHBOX:

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk

Twitter - https://twitter.com/@techboxsk

Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/

YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1

web - https://techbox.sk

ĎAKUJEME!

produkcia/strih @simumarek

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.