Bohumil Pokštefl - Zorganizovali sme bordel pri postovaní na sociálnych sieťach | TECHTALKS #24
27:55

Bohumil Pokštefl - Zorganizovali sme bordel pri postovaní na sociálnych sieťach | TECHTALKS #24

31.01.2021

Bohumil Pokštefl je CEO spoločnosti Kontentino, úspešného slovenského startupu, ktorý umožňuje značkám a reklamným agentúram tvoriť efektívnejšie obsah na sociálne siete.  Najväčšou výhodou Kontentino je pomoc nielen v plánovaní, ale najmä v kolaborácii a schvaľovaní obsahu pre sociálne siete. 

Nápad vznikol v reklamnej agentúre TRIAD ešte v roku 2014 a dnes ho využíva viac ako 3 000 spoločností po celom svete. Bohumil sa ocitol aj v prestížnom rebríčku 30 pod 30 magazínu Forbes. Aká bola jeho cesta a ako dokázali taký úspech s Kontentino?

#techtalks #techbox #michalkrajcir #bohumilpokstefl

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

audio/produkcia https://www.instagram.com/marianzvranova/

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

Hosť https://www.instagram.com/pokstefl/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.