Milan Dzilsky - Cez Magadan až po Xiaomi | TECHTALKS #14
32:06

Milan Dzilsky - Cez Magadan až po Xiaomi | TECHTALKS #14

02.10.2020

Vedeli ste, že Xiaomi má oficiálne zástúpenie aj na Slovensku? Milan Dzilsky - Country Sales Manager Slovakia Xiaomi Technology sa stará o to, aby sme si aj u nás užili produkty výrobcu na maximum. A verte nám, je ich poriadne množstvo. Xiaomi nie je totiž len výrobca smartfónov, od Xiaomi si môžete kúpiť inteligentné hodinky, kolobežky, vysávače, rôzne príslušenstvo k telefónom, počítačom, audio produkty či dokonca varič ryže. Milan má navyše na zariadenia Xiaomi iný pohľad.   

Vypočujte si náš nový diel TECHTALKS, kde vám prezradíme aj to, aké to bolo na 14 000 km trase Magadan, ktorú Milan s priateľmi absolvoval na motorke.  

#techtalks #Xiaomi #techbox #michalkrajcir

Za nové priestory štúdia ďakujeme spoločnosti BIS audio - https://www.instagram.com/bisaudio/

Sledujte TECHBOX 

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk  
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk  
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/  
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/  

ĎAKUJEME!   

kamera/produkcia @marian7654 

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.