Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS #12
23:54

Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS #12

29.03.2020

Situácia aktuálne nie je ľahká, aj napriek tomu sme sa však rozhodli pripraviť novú časť talkshow TECHTALKS, v ktorej na kresle hosťa privítame marketingového šéfa O2 Slovakia, Igora Tótha. Porozpráva nám nielen o tom, ako sa zmenila jeho práca vplyvom aktuálnej krízy, ale aj to, ako sa zmenil napríklad dátový prenos potom, ako veľká časť zákazníkov ostala doma. Dozviete sa aj to, ako si Igor predstavuje budúcnosť firiem po kríze a čo sa z nej môžeme poučiť.

#techtalks #O2Slovakia #covid19

https://www.instagram.com/o2slovakia/

https://www.instagram.com/iggto/

Sledujte TECHBOX:

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk

Twitter - https://twitter.com/@techboxsk

Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/

YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1

web - https://techbox.sk

ĎAKUJEME!

produkcia /strih @simumarek

https://www.instagram.com/simumarek/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.