Michal Biznár - Elektrické bicykle sú moja srdcovka | TECHTALKS #25
22:49

Michal Biznár - Elektrické bicykle sú moja srdcovka | TECHTALKS #25

14.03.2021

Spoznajte ďalšieho člena redakcie TECHBOX v relácii TECHTALKS. Michal Biznár je redaktorom TECHBOX.sk už viac ako 5 rokov, rád cestuje po svete a miluje technológie. Najskôr zaujal veľkým testom akčných kamier, dnes vie a rád testuje autá, elektrické bicykle, ale aj iné tech gadgety.  

Aký je Michal v súkromí, čo ho najviac zaujalo z testovačiek, ale aj to, prečo študoval v zahraničí - dozviete sa v našej novej tech talkshow s moderátorom Michalom Krajčírom.

#techtalks #techbox #michalkrajcir #michalbiznar

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

audio/produkcia https://www.instagram.com/marianzvranova/

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

Hosť https://www.instagram.com/michal_biznar/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.