Milan Gejdoš - Riadi tím programátorov, ktorí zachraňujú životy po celom svete! | TECHTALKS #28
27:10

Milan Gejdoš - Riadi tím programátorov, ktorí zachraňujú životy po celom svete! | TECHTALKS #28

26.06.2021

Pracovať v Silicon Valley je snom každého „ajťáka“. Vyvíjať softvéry či aplikácie so svetovým dosahom, otvorená firemná kultúra, účasť na špičkových svetových konferenciách či skvelé vyhliadky do budúcnosti…   

Za tým všetkým nemusíte cestovať za veľkú mláku. Rovnaké zázemie získajú developeri či programátori aj na Slovensku, a to pri práci na svetových projektoch, ktoré doslova zachraňujú životy.  S Milanom Gejdošom, PMP Prod. & Sol. Dev. Manager for syngo Virtual Cockpit at Siemens Healthineers, sme sa rozprávali, prečo by ste sa mali zaujímať práve o prácu v Siemens Healthineers Slovensko!  

Práve v Siemens Healthineers Slovensko slovenskí developeri vyvinuli unikátny softvér syngo Virtual cockpit. Do kokpitu si napríklad „sadne“ špecialista v USA či Austrálii a na diaľku môže vyšetriť pacienta trebárs v Piešťanoch.  

Pre viac informácií klikajte na jobs.siemens.com.  

Viac o práci v Siemens Healthineers sa dozviete na:
https://www.siemens-healthineers.com/medical-imaging-it/imaging-acquisition-solutions/syngo-virtual-cockpit
https://www.siemens-healthineers.com/services/customer-services/connect-platforms-and-smart-enablers/smart-remote-services  

Podcast sme pripravili v spolupráci s partnerom Siemens Healthineers.

#techtalks #techbox #michalkrajcir #milangejdos #dreamjob #siemenshealthineers

Sledujte TECHBOX

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk
Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk
Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk
YouTube - https://www.youtube.com/techboxsk1
web - https://techbox.sk/

ĎAKUJEME!

produkcia @filipizr

scenár/moderátor https://www.instagram.com/michal.krajcir/

hosť Milan Gejdoš zo Siemens Healthineers

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.