Daniel Čačala - MILIONÁROM Z DAYBYME? Iba tak trošku! | TECHTALKS #3
23:59

Daniel Čačala - MILIONÁROM Z DAYBYME? Iba tak trošku! | TECHTALKS #3

28.01.2020

Po menšej technickej prestávke prichádzame opäť s ďalšou časťou rozhovorov TECHTALKS. V tejto sa Michal Krajčír porozpráva s Danielom Čačalom, spoluzakladateľom najväčšej slovenskej sociálnej siete DayByMe.com, ktorú mnohí poznajú prostredníctvom hashtagov #dnesnosim #dnesjem #dnesobuvam a #dnescestujem. Daniel však okrem toho stojí aj za, na Slovensku a v Česku prvou mememarketingovou agentúrou MEMENTUM.sk a podieľa sa na organizovaní Rally Radosti.

Prečo mu však hovoria milionár? To a veľa iných pikošiek sa dozviete práve v tomto videu. Takže sa pohodlne usaďte a prajeme vám príjemných 24 minút.

https://daybyme.com/

http://mementum.sk/

http://rallyradosti.sk/

Sledujte TECHBOX:

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk

Twitter - https://twitter.com/@techboxsk

Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/

YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1

web - https://techbox.sk

ĎAKUJEME!

produkcia/strih @simumarek

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.