Michal Krajčír - ĽUDIA NA ČO SI KUPUJETE ANDROIDY?! | TECHTALKS podcast
29:20

Michal Krajčír - ĽUDIA NA ČO SI KUPUJETE ANDROIDY?! | TECHTALKS podcast

28.01.2020
Priatelia vítame vás všetkých pri premiére nového formátu, ktorý sme si pre vás pripravili. TECHTALKS je talkshow s Matejom Martinčekom, alebo ak chcete rozhovor so známymi osobnosťami, nielen o technológiách, ale aj úplne bežných veciach. V prvej časti sa vďaka hosťujúcemu Michalovi Krajčírovi dozviete niečo zo zákulisia Rally Radosti, ale pozrieme sa aj do Černobyľu a na to, prečo jazdí chalanisko z RevRats malým nahnevaným Fiatom 500 Abarth. Pohodlne sa tak usaďte a vyhraďte si necelú pol hodinku na prvú časť TECHTALKS. Náš hosť: Michal Krajčír (Instagram) Revrats Chernobyl Welcome Rally Radosti Moderátor: Matej "Mett" Martinček https://www.facebook.com/Metjusko https://www.youtube.com/user/MrDeadly... https://www.odmoderujem.sk/ Sledujte TECHBOX: Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk Twitter - https://twitter.com/@techbox_sk Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/ YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1 web - http://techbox.sk ĎAKUJEME! produkcia/strih @simumarek

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.