Maťo Homola – Kedysi mi dávali kolo, dnes som profík | TECHTALKS #11
37:07

Maťo Homola – Kedysi mi dávali kolo, dnes som profík | TECHTALKS #11

08.03.2020

Opäť tu máme ďalšiu časť talk show TECHTALKS. Dnes v nej vypovedáme známeho slovenského automobilového pretekára, Maťa Homolu. Ľudia poznajú najmä vďaka jeho úspechom, no verili by ste, že jeho cieľom bývalo dakedy nebyť posledný? Veľa iného, ako aj to, prečo si za dva roky dokaličil štýl jazdy, alebo čo robí vo voľnom čase a ako svoje skúsenosti odovzdáva ďalej, či aké sú jeho ciele do budúcnosti sa dozviete v našom videu. Prajeme vám teda príjemné sledovanie.

#techtalks #matohomola #i30ntcr

https://www.instagram.com/matohomola/

Sledujte TECHBOX:

Facebook - https://www.facebook.com/TECHBOX.sk

Twitter - https://twitter.com/@techboxsk

Instagram - https://www.instagram.com/techbox.sk/

YouTube - https://www.youtube.com/TECHBOXsk1

web - https://techbox.sk

ĎAKUJEME!

produkcia /strih @simumarek

https://www.instagram.com/simumarek/

Podcast TECHBOX.sk podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: TECHBOX
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.