12 - Krátke Q&A: Existuje Boh len v predstavách ľuďi? Môže fungovať takáto viera?
03:44
Podcast: tak ako teda?

12 - Krátke Q&A: Existuje Boh len v predstavách ľuďi? Môže fungovať takáto viera?

06.02.2021

Pravdepodobne sa zhodneme na tom, že každá viera by mala mať reálny, pevný základ, inak je to slepá viera. Ale dokáže človeku pomôcť aj slepá viera? A je takouto vierou aj viera v Ježiša? Odpoveď sa dozviete v dnešnej extra-krátkej epizóde.

Podcast tak ako teda? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.