03 - Real talk: prečo som zmenila názor na Boha
18:30
Podcast: tak ako teda?

03 - Real talk: prečo som zmenila názor na Boha

07.08.2020

Do dnešnej časti podcastu prijala pozvanie naša kamoška Deana Atanasová. Rozprávali sme sa o tom, kedy a prečo sa jej zásadne zmenil pohľad na Boha, čo sa v jej živote odvtedy zmenilo a ktoré rozhodnutie v jej živote považuje za najlepšie.

https://www.instagram.com/takakoteda_podcast

https://www.instagram.com/inlife_bratislava/

Podcast tak ako teda? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.