05 - O čo vlastne išlo Ježišovi?
38:38
Podcast: tak ako teda?

05 - O čo vlastne išlo Ježišovi?

14.12.2020

Ak ste boli niekedy zmätení z toho, čo vlastne Ježiš učil, alebo ste sa len tak pre zaujívavosť zamýšľali nad tým, čo vlastne chcel - we’ve got you. V dnešnom podcaste nájdeš krátke zhrnutie hlavnej správy Biblie.

Podcast tak ako teda? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.