10 - Krátke Q&A: Čo bude s tými, ktorí nikdy nepočuli o Bohu?
11:41
Podcast: tak ako teda?

10 - Krátke Q&A: Čo bude s tými, ktorí nikdy nepočuli o Bohu?

27.01.2021

Ako to je po smrti s ľuďmi, ktorí nemali šancu sa rozhodnúť? Čo novorodeniatka, ľudia žijúci v odľahlých miestach alebo s mentálnym postihnutím? Túto dôležitú otázku dostávame celkom často a v dnešnom podcaste sme vám nahrali krátku odpoveď.

Podcast tak ako teda? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.