09 - Krátke Q&A: Ako môže milujúci Boh dopustiť zlé veci?
05:14
Podcast: tak ako teda?

09 - Krátke Q&A: Ako môže milujúci Boh dopustiť zlé veci?

12.01.2021

Otázka, ktorá je stále aktuálna, ale v súčasnosti možno ešte o trochu viac. Ak existuje Boh, je vôbec milujúci, keď sa vo svete deje toľko zlých vecí? Je to téma na dlhú diskusiu, ale náš kamoš Joži zhrnul pár myšlienok do krátkej odpovede. 

Podcast tak ako teda? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.